O nas

Sieci to nasza pasja

Niezależnie od tego czy jesteś producentem, dużym klientem końcowym, projektantem lub inżynierem utrzymania ruchu. Wszystkim nam zależy na stabilnej oraz bezpostojowej pracy lini produkcyjcnych. Problemy z maszynami? Skorzystaj z pomocy certyfikowanych ekspertów z zakresu sieci Profinet oraz Profibus DP.

Odbierasz nową maszynę? Lub chcesz sprawdzić kondycje starszej linii produkcyjnej? Sporadyczne zatrzymania lub awarię? Nie wiesz od czego zacząć planowanie komunikacji?

Sprawdź czy jakość sieci jest prawidłowa. Audyt pozwala określić, czy wszystkie parametry jakościowe sieci są na odpowiednim poziomie. Zapobiegaj awarią i przestojom już na wczesnym etapie eksploatacji. Często problemy z siecią cechują się dużo przypadkowością. Usługa serwisowa diagnostyki sieci pozwala znaleźć oraz wyeliminować przyczynę awarii. Jeśli chodzi o sieci, wielu problemów można uniknąć prawidłowo planując komunikacje. Pomożemy Ci odpowiednio zaprojektować topologie zgodnie z wytycznymi międzynarodowej organizacji PI (PROFIBUS & PROFINET International). Uświadamiamy i zwracamy uwagę na często popełniane błędy.

Oferta

Zastanawiasz się nad stałym monitoringiem sieci?

Dzięki współpracy z firmą Indu-Sol oferujemy szeroki wachlarz narządzi do monitoringu i diagnostyki sieci Profinet oraz Profibus DP. Pomożemy dobrać odpowiednie rozwiązanie, przeszkolimy personel z prawidłowej obsługi sprzętu i wytłumaczymy parametry pozwalające określić jakość komunikacji. Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy i komunikacji. Pokażemy Ci jak działa nasz sprzęt oraz co należy zrobić, aby Twoja sieć działał prawidłowo i bez zakłóceń. Skontaktuj się z nami!

Zobacz produkty

Masz więcej pytań?

Skontaktuj się z certyfikowanymi specjalistami z zakresu sieci przemysłowych.